Březen 2017

Dášenka ♥

15. března 2017 v 16:58 | Terfinne |  Other articles/Ostatní článkyAHOJ! :)

V první řadě se chci omluvit za více než týdenní neaktivitu na blogu, ale jednoduše nebyl čas :/ :D

Hromada zkoušení a testů ve škole, do toho jsme měli s kapelou koncert, byla jsem se podívat na maturáku, slavili jsme dvacátiny mého kamaráda a příští týden má narozeniny moje mamka, takže ještě sháníme dárek pro ní a také jí tajně plánujeme takovou menší oslavičku... ;) :P :)

Každopádně se za těch několik dní co jsem tu nebyla stala hromada věcí, a jedna z nich je to, že máme nový štěňátko! :3

Je to čtyřměsíční fenečka, říkáme jí Dášenka a je to mini-bulteriérka. :)


OUTSIDERS - 3. Kapitola - Outsideři

5. března 2017 v 1:42 | Terfinne |  OUTSIDERS

Konečně dnes přidávám další kapitolu mé povídky OUTSIDERS! :)

Je mi líto, že jí přidávám po celkem delší době, ale ačkoliv už jsem ji měla napsanou, napadlo mě ji ještě o něco rozšířit a poupravit, takže mi to trvalo déle , a navíc jsem do toho měla dost věcí do školy, takže jsem se k tomu všemu dostala prostě později, než jsem původně očekávala... ;) :)

Každopádně - další díl je tu a já doufám, že si ho přečtete a že se vám bude líbit!! ;) :)) Opět budu ráda za vaše komentáře a hlavně za váš UPŘÍMNÝ názor!!! ;) :))

VÍCE NALEZNETE JAKO OBVYKLE V CELÉM ČLÁNKU!!!! ;) :)))))Misfits - Saturday Night (+text)

4. března 2017 v 21:28 | Terfinne |  Punk


Horror Punk


+text v celém článku ↓↓↓↓


ESAZLESA - MEZEK (+text)

2. března 2017 v 22:34 | Terfinne |  Hudební mix


Přídávám slíbený hudební příspěvěk, tentokrát z nového alba zvané Společnost psů mé jedné oblíbené české kapely ESAZLESA....... ;) :)


Je to fakt zajímavý a určitě od téhle kapely ještě neco moc ráda přidám!!!! ;) :)

-----------------------------------------------------------------------------
+ TEXT (v CELÉM ČLÁNKU) ↓↓
-----------------------------------------------------------------------------

The Sims 4 ?!

2. března 2017 v 16:45 | Terfinne |  The Sims
Výsledek obrázku pro the sims 4 diamond gif
Nazdárek! :)

Tak už je to tak, rozhodla jsem se koupit si konečně po opravdu dlouhé době The sims 4.

Je to už sice dávno, co tahle hra vyšla, každopádně jsem se k ní dostala až teď.

Mám hru teprve pár dní doma, zhruba tak necelý týden, a bohužel jsem jí ještě nestihla skoro vůbec prozkoumat., hrála jsem jí celkově asi zatím zhruba tak necelou hodinu, takže se těším na víkend, protože pokud budu mít aslespoň trochu času, tak hru ještě určitě omrknu! :D

Prozatím, z toho mála, co jsem si zahrála, mě hra docela překvapila, a to jak pozitivně, tak ale bohužel i negativně.

Celkem dost se mi líbí tvorba simíka (CAS - create a sim), kde je opravdu obrovské množství úpravy tvaru jak u postavy tak i u obličeje, a svým způsobem je to o dost lepší než v předchozích The sims.

Simíkovi dokonce můžete vybrat i jeho specifický styl chůze, což je opět další z nečekaných novinek.

Co mě ale zklamalo je to, že ve hře není "otevřený svět" jaký byl právě p ředchozím The sims 3, ale je to podobné jako u The sims 2 , kde se hrací plochy načítají.

Naštěstí je hra dost rychlá, takže se vše načte do pár sekund, což je na jednu stranu fajn, protože se vám hra neseká tolik jako v TS3 a nemusíte čekat moc dlouho.

Moje největší ambice s The sims 4 je ale asi prozatím především tvorba vlastního obahu, a to hlavně oblečení a make-upu pro simíky, takže už jsem si sehnala různé programy a už mám i pár věcí vytvořených, každopdáně to bylo jen pár výtvorů do začátku, které zatím asi ani nebudu zveřejňovat. ;) :)

Každopádně se chystám zaměřit se na to ještě více a vytvářet vlastní downloady do The sims 4, které budu případně dávat volně ke stažení sem na svůj blog. ;) :)

Zatím mi to docela šlape, takže mám radost. :)


^ Nahoře máte obrázek siminky, které jsem vytvořila nedávno ve hře. Už jsem si sehnala a naistalovala některé downloady, jako jsou třeba vlasy, oblečení, skiny a tak dále, aby moji simíci vypadali lépe.... ;) :)

Co se týče komiksu, který chci v The sims vytvářet, asi se ještě zdržím u The sims 3 , které mám hrozně moc ráda a kde mám už i vytvořené simíky na focení. Tak už jen začít fotit a psát!!! ;) :)

V komentářích jste se mě také ptali, jak to bude dál s povídkou OUTSIDERS.

Minulý týden jsem napsala další, tentorkát už třetí kapitolu, ale rozhodla jsem se jí ještě rozšířit a upravit, proto to trvá déle, než jsem původně očekávala... ;) :)

Každopádně ji čekejte buďto zítra, a nebo klasicky během víkendu. ;) :)

Blog by měl také čekat nový design, který jsem si nakonec nechala objednat. Nemám teď kvůli škole moc čas, takže mi to ušetří práci.

Časem se chci ale opět věnovat nějaké té grafice, jako to bylo i na mém tehdejším blogu. ;) :)

Dnes večer nebo zítra odpoledne možná ještě přidám nějaké příspěvky v podobě hudby či některých animací či obrázků.... ;) :)


-Terfinne-